Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ:
(DH4472-010)
NIKE

NIKE Elemental

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental детскиот унисекс ранец со својата камуфлажна графика ѝм овозможува на вашите малечки да се истакнат во толпата. Ранецот е простран и има доволно простор за складирање на сите работи кои му се потребни на вашето дете во текот на денот. Се одликува со голема главна преграда со патент, преден џеб со патент, отстранливо кутивче за молив и џеб за шише. Монтираните прилагодливи ремени ја обезбедуваат потполна удобност при носење. Спецификација: Главна преграда со патент Преден џеб со патент Отстранливо кутивче за молив Џеб за шише Прилагодливи ремени Водоотпорен материјал Материјал: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Nike Elemental детскиот унисекс ранец со својата камуфлажна графика ѝм овозможува на вашите малечки да се истакнат во толпата. Ранецот е простран и има доволно простор за складирање на сите работи кои му се потребни на вашето дете во текот на денот. Се одликува со голема главна преграда со патент, преден џеб со патент, отстранливо кутивче за молив и џеб за шише. Монтираните прилагодливи ремени ја обезбедуваат потполна удобност при носење.
Спецификација:

 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Отстранливо кутивче за молив
 • Џеб за шише
 • Прилагодливи ремени
 • Водоотпорен материјал
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош