Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
CHAMPION Basic Waist Bag
Код на производ:
(CHE213M104-01)
CHAMPION

CHAMPION Basic Waist Bag

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Basic Waist машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Торбицата се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, и затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и во сите пригоди. Ременот можете да го прилагодите како што сакате. Оваа машка lifestyle торбица има два предни, помали џебови за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.Спецификација: Машка lifestyle торбица Со прилагодлив ремен кој се врзува околу половината Три прегради со патент Champion симбол Состав: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Champion Basic Waist машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Торбицата се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, и затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и во сите пригоди. Ременот можете да го прилагодите како што сакате. Оваа машка lifestyle торбица има два предни, помали џебови за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.
Спецификација:

 • Машка lifestyle торбица
 • Со прилагодлив ремен кој се врзува околу половината
 • Три прегради со патент
 • Champion симбол
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка

  • Aleksandar Taseski
   Aleksandar Taseski

   22.06.2022. 12:31
  • Цветанка Симовска
   Цветанка Симовска

   10.06.2022. 12:19

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M106-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M101-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M102-31
  553 ДЕН
  Заштеда 30%
  790 ДЕН
  Помош