Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
Код на производ:
(CHE213U106-01)
CHAMPION

CHAMPION All Over

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ALL OVER е женски ранец за тенинг во кој лесно ќе ја спакувате целата опрема кога одите на тренинг, но може да се користи и за одмор во природа или викенд патување. Ранецот има класичен, минималистички спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, па затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и за сите прилики. Овој женски ранец има неколку прегради во кои лесно можете да ги организирате сите ваши работи, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи. Мрежестите странични џебови ви овозможуваат да ги држите при рака потребните ситници.Спецификација: Женски ранец - тренинг Со прилагодливи ремени Со прегради Champion симбол Состав: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Champion ALL OVER е женски ранец за тенинг во кој лесно ќе ја спакувате целата опрема кога одите на тренинг, но може да се користи и за одмор во природа или викенд патување. Ранецот има класичен, минималистички спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, па затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и за сите прилики. Овој женски ранец има неколку прегради во кои лесно можете да ги организирате сите ваши работи, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи. Мрежестите странични џебови ви овозможуваат да ги држите при рака потребните ситници.
Спецификација:

 • Женски ранец - тренинг
 • Со прилагодливи ремени
 • Со прегради
 • Champion симбол
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош