Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
Код на производ:
(CHE213G101-08)
CHAMPION

BACKPACK

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

И оваа година, Sport Vision подготви cool и удобни комплети за учениците!

Одберете ја вашата омилена комбинација патики, тренерки и ранци, внесете ги во кошничка и целиот комплет ќе го добиете по специјална цена од само 3890 ден.

Погледнете ги сите производи што можете да ги комбинирате ТУКА.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BACKPACK е детски lifestylе ранец за девојчиња во кој ќе можете лесно да ги спакувате сите работи на вашето дете, без разлика дали станува збор за тренинг, градинка, релаксирање во природа или патување. Ранецот е комбинација на модерно и функционално, а неговите минималистички и контрастни детали, како и препознатливото атрактивно лого на Champion ќе обезбедат детето да го носи со гордост и стил. Овој ранец има неколку прегради што се затвораат со патент, во кои лесно ќе можете да ги организирате сите потребни работи за детето, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го изберете без размислување и дополнителни грижи.   Спецификации: • Детски lifestylе ранец • Со прилагодлив ремен • Со неколку прегради • Со препознатливо лого на Champion • Состав: 100% полиестер • Боја: розова .
Подетално

Champion BACKPACK е детски lifestylе ранец за девојчиња во кој ќе можете лесно да ги спакувате сите работи на вашето дете, без разлика дали станува збор за тренинг, градинка, релаксирање во природа или патување.

Ранецот е комбинација на модерно и функционално, а неговите минималистички и контрастни детали, како и препознатливото атрактивно лого на Champion ќе обезбедат детето да го носи со гордост и стил.

Овој ранец има неколку прегради што се затвораат со патент, во кои лесно ќе можете да ги организирате сите потребни работи за детето, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го изберете без размислување и дополнителни грижи.

 

Спецификации:

• Детски lifestylе ранец

• Со прилагодлив ремен

• Со неколку прегради

• Со препознатливо лого на Champion

• Состав: 100% полиестер

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Champion BACKPACK е детски lifestylе ранец за девојчиња во кој ќе можете лесно да ги спакувате сите работи на вашето дете, без разлика дали станува збор за тренинг, градинка, релаксирање во природа или патување.

Ранецот е комбинација на модерно и функционално, а неговите минималистички и контрастни детали, како и препознатливото атрактивно лого на Champion ќе обезбедат детето да го носи со гордост и стил.

Овој ранец има неколку прегради што се затвораат со патент, во кои лесно ќе можете да ги организирате сите потребни работи за детето, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го изберете без размислување и дополнителни грижи.

 

Спецификации:

• Детски lifestylе ранец

• Со прилагодлив ремен

• Со неколку прегради

• Со препознатливо лого на Champion

• Состав: 100% полиестер

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош