Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas JUVE BOTTLE
adidas JUVE BOTTLE
adidas JUVE BOTTLE
adidas JUVE BOTTLE
adidas JUVE BOTTLE
adidas JUVE BOTTLE
Код на производ:
(GU0124)
adidas

adidas JUVE BOTTLE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Цена со попуст
500 ДЕН
Заштеда: 88 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • OG *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Наполете го до врвот со фудбалски стил ова adidas JUVENTUS шише за вода. Со него, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач на количина, што го олеснува следењето на внесувањето на течности во вашето тело. Дизајнот на шишето е прилагоден на вашите потреби, лесно се отвора и полни, и има прифатлива форма за полесно држење во раката. Изработена е од издржлива пластика без БПА (бисфенол А) и може практично да се одржува со миење во машина за садови. Покажете ја својата гордост и љубов кон црно - белиот тим од Торино додека се хидрирате со ова adidas jUVENTUS шише за вода. Спецификација: Унисекс шише за вода - фудбал Капаче на завртување Мерач на количина Волумен: 750ml Не содржи БПА (бисфенол А) Дозволено миење во машина за садови Грб на Јувентус Материјал: 100% полиетилен Боја: Бела .
Подетално

Наполете го до врвот со фудбалски стил ова adidas JUVENTUS шише за вода. Со него, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач на количина, што го олеснува следењето на внесувањето на течности во вашето тело. Дизајнот на шишето е прилагоден на вашите потреби, лесно се отвора и полни, и има прифатлива форма за полесно држење во раката. Изработена е од издржлива пластика без БПА (бисфенол А) и може практично да се одржува со миење во машина за садови. Покажете ја својата гордост и љубов кон црно - белиот тим од Торино додека се хидрирате со ова adidas jUVENTUS шише за вода.

Спецификација:

 • Унисекс шише за вода - фудбал
 • Капаче на завртување
 • Мерач на количина
 • Волумен: 750ml
 • Не содржи БПА (бисфенол А)
 • Дозволено миење во машина за садови
 • Грб на Јувентус
 • Материјал: 100% полиетилен
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Наполете го до врвот со фудбалски стил ова adidas JUVENTUS шише за вода. Со него, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач на количина, што го олеснува следењето на внесувањето на течности во вашето тело. Дизајнот на шишето е прилагоден на вашите потреби, лесно се отвора и полни, и има прифатлива форма за полесно држење во раката. Изработена е од издржлива пластика без БПА (бисфенол А) и може практично да се одржува со миење во машина за садови. Покажете ја својата гордост и љубов кон црно - белиот тим од Торино додека се хидрирате со ова adidas jUVENTUS шише за вода.

Спецификација:

 • Унисекс шише за вода - фудбал
 • Капаче на завртување
 • Мерач на количина
 • Волумен: 750ml
 • Не содржи БПА (бисфенол А)
 • Дозволено миење во машина за садови
 • Грб на Јувентус
 • Материјал: 100% полиетилен
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош