Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHN NIKE NSW GFX CREW 3PK
Код на производ:
(BN0678-001)
NIKE

NHN NIKE NSW GFX CREW 3PK

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
531 ДЕН
Заштеда: 59 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 35-38
 • 2-4 *
 • 5-6 *
 • 6-12 *
 • 7-8 *
 • 9-10 *
 • 5-7 27-35
 • 0-6 *
 • 18 *
 • 24 *
 • 0-3 *
 • 0-12 *
 • 2-3 *
 • 3-4 *
 • 4-5 23.5-27
 • 12 *
 • 1112 *
 • 1224 16-18.5
 • 1314 *
 • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-9 35-38
2-4
5-6
6-12
7-8
9-10
5-7 27-35
0-6
18
24
0-3
0-12
2-3
3-4
4-5 23.5-27
12
1112
1224 16-18.5
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-9 35-38
2-4
5-6
6-12
7-8
9-10
5-7 27-35
0-6
18
24
0-3
0-12
2-3
3-4
4-5 23.5-27
12
1112
1224 16-18.5
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи RN0026-001
425 ДЕН
Заштеда 28%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UN0026-001
425 ДЕН
Заштеда 28%
590 ДЕН
Помош