Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
TIRO GL CLB J
Код на производ:
(GI6378)
adidas

TIRO GL CLB J

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 4
 • 4- *
 • 5 5
 • 5- *
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- *
 • 9 9
 • 9- *
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 *
 • OSFA *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 4
4-
5 5
5-
6 6
7 7
8 8
8-
9 9
9-
10 10
11 11
12 12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 4
4-
5 5
5-
6 6
7 7
8 8
8-
9 9
9-
10 10
11 11
12 12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош