Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KIDS PENCIL CASE BP
KIDS PENCIL CASE BP
KIDS PENCIL CASE BP
KIDS PENCIL CASE BP
Код на производ:
(H36589)
Reebok

KIDS PENCIL CASE BP

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.521 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец H36596
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец H21124
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец H21128
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Помош