Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET
Детски сет
Код на производ:
(NN0673-U9J)
NIKE

NHB BODYSUIT BIB BOOTIE 3P SET

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
1.071 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M 0-3м
 • 3M 0-3м
 • 0-6M 0-6м
 • 18M 12-18м
 • 24M 18-24м
 • 612M *
 • 0-12 0-12г.
 • 6M 3-6м
 • 9M 6-9м
 • 12M 9-12м
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м
24M 18-24м
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м
24M 18-24м
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 76H383-U5H
NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед. Компл...
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 56H339-001
Nike NKB SS BODYSUIT 3 PACK е сет за бебиња, составен од три меки, памучни, бебешки бод...
1.065 ДЕН
Заштеда 37%
1.690 ДЕН
Помош