Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

K WINTRO GLOVES
Код на производ:
(WIHE1838302-50)
WINTRO

K WINTRO GLOVES

Претходна цена
290 ДЕН
Моментална Цена
290 ДЕН
Моментална Цена
290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9-10 9-10г.
  • 8/10 8-10г.
  • 5-7 5-7г.
  • 1214 12-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд WINTRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
9-10 9-10г.
8/10 8-10г.
5-7 5-7г.
1214 12-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд WINTRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
9-10 9-10г.
8/10 8-10г.
5-7 5-7г.
1214 12-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош