Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3PPK PED
Код на производ:
(155206-0900)
ASICS

3PPK PED

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
531 ДЕН
Заштеда: 59 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • I 35-38
  • II 38-41
  • III 42-44
  • IV 44-46
  • V 46-48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд ASICS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
I 35-38
II 38-41
III 42-44
IV 44-46
V 46-48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд ASICS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
I 35-38
II 38-41
III 42-44
IV 44-46
V 46-48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи 155206-0701
372 ДЕН
Заштеда 37%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи 155206-0001
531 ДЕН
Заштеда 10%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи 155205-0701
711 ДЕН
Заштеда 10%
790 ДЕН
Помош