Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS 3PPK QUARTER
Код на производ:
(155205-0701)
ASICS

ASICS 3PPK QUARTER

Големини EU
Големини
Големини CM
  • I 35-38
  • II 38-41
  • III 42-44
  • IV 44-46
  • V 46-48
  • 0 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд ASICS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
I 35-38
II 38-41
III 42-44
IV 44-46
V 46-48
0
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош