Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI
Унисекс чорапи
Код на производ:
(CZ0505-902)
NIKE

U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Цена со попуст
758 ДЕН
Заштеда: 232 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 31-35 18.5-21.5
 • YSM *
 • SM *
 • S 34-38 21.5-24
 • YMD *
 • MD *
 • M 38-42 24-26.5
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 42-46 26.5-30
 • XL 46-50 30-33
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike 3U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI се унисекс чорапи кои обезбедуваат совршен комфор за време на тренингот. Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени места за да ги направат потрајни и поудобни. Чорапите добро се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг. Пакетот содржи три пара чорапи. Носете ги Nike NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI чорапите за тренинг и уживајте во целодневната удобност. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Спортски чорапи унисекс • Зајакнување на материјалите на значајни делови • Три пара во пакет • Боја: црна, бела, сива • Код на производ: CZ0505-902 .
Подетално

Nike 3U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI се унисекс чорапи кои обезбедуваат совршен комфор за време на тренингот.

Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени места за да ги направат потрајни и поудобни.

Чорапите добро се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Носете ги Nike NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI чорапите за тренинг и уживајте во целодневната удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Спортски чорапи унисекс

• Зајакнување на материјалите на значајни делови

• Три пара во пакет

• Боја: црна, бела, сива

• Код на производ: CZ0505-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 31-35 18.5-21.5
YSM
SM
S 34-38 21.5-24
YMD
MD
M 38-42 24-26.5
YLG
YXL
LG
L 42-46 26.5-30
XL 46-50 30-33
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike 3U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI се унисекс чорапи кои обезбедуваат совршен комфор за време на тренингот.

Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени места за да ги направат потрајни и поудобни.

Чорапите добро се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Носете ги Nike NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 3PR - JDI чорапите за тренинг и уживајте во целодневната удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Спортски чорапи унисекс

• Зајакнување на материјалите на значајни делови

• Три пара во пакет

• Боја: црна, бела, сива

• Код на производ: CZ0505-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 31-35 18.5-21.5
YSM
SM
S 34-38 21.5-24
YMD
MD
M 38-42 24-26.5
YLG
YXL
LG
L 42-46 26.5-30
XL 46-50 30-33
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош