Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21
Торба
Код на производ:
(DB9873-084)
NIKE

W GYM CLUB 2.0 - AOP SU21

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување. Направена е од траен полиестер и се затвора со патент. Лесно се чисти и одржува. Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо. Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници. Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба. Спецификации: • Женска торба - тренинг • Димензии: 33cm x 51cm x 23cm • Џебови • Состав: 100% рециклиран полиестер • Боја: сива, црна • Код на производ: DB9873-084 .
Подетално

Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување.

Направена е од траен полиестер и се затвора со патент.

Лесно се чисти и одржува.

Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо.

Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници.

Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба.

Спецификации:

• Женска торба - тренинг

• Димензии: 33cm x 51cm x 23cm

• Џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: сива, црна

• Код на производ: DB9873-084

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување.

Направена е од траен полиестер и се затвора со патент.

Лесно се чисти и одржува.

Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо.

Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници.

Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба.

Спецификации:

• Женска торба - тренинг

• Димензии: 33cm x 51cm x 23cm

• Џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: сива, црна

• Код на производ: DB9873-084

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби DA1746-576
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош