Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BSP-10
Код на производ:
(26026)
MAX

BSP-10

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална Цена
850 ДЕН
Цена со попуст
765 ДЕН
Заштеда: 85 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Останато
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Останато
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
1.980 ДЕН
Заштеда 10%
2.200 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
1.485 ДЕН
Заштеда 10%
1.650 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
1.619 ДЕН
Заштеда 10%
1.799 ДЕН
Помош