Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

4ATHLTS DUF M
4ATHLTS DUF M
4ATHLTS DUF M
4ATHLTS DUF M
4ATHLTS DUF M
4ATHLTS DUF M
Спортска торба
Код на производ:
(FJ9352)
adidas

4ATHLTS DUF M

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 4ATHLTS DUFFEL M е унисекс спортска торба што можете да ја носите на тренинг или на кратки патувања. Оваа цврста и практична торба е доволно голема за да спакувате сè што ви треба и да ги организирате вашите работи совршено. Има посебен дел во кој можете да ги ставите патиките и физички да ги одделите од остатокот од гардеробата во торбата. Внатрешните џебови се идеални за мали работи кои секогаш ви се на дофат на рака. Торбата има две рачки за да можете да ја носите во рака или да го наместите ременот и да ја носите преку рамо. Спецификации: • Спортска торба со средна големина • Затворање со патент • Внатрешни џебови • Посебна преграда за патики • Прилагодлив ремен за рамото • Волумен: 37,25L • Состав: 100% рециклиран полиестер • Боја: црна / бела • Код на производ: FJ9352 .
Подетално

adidas 4ATHLTS DUFFEL M е унисекс спортска торба што можете да ја носите на тренинг или на кратки патувања.

Оваа цврста и практична торба е доволно голема за да спакувате сè што ви треба и да ги организирате вашите работи совршено.

Има посебен дел во кој можете да ги ставите патиките и физички да ги одделите од остатокот од гардеробата во торбата.

Внатрешните џебови се идеални за мали работи кои секогаш ви се на дофат на рака.

Торбата има две рачки за да можете да ја носите во рака или да го наместите ременот и да ја носите преку рамо.

Спецификации:

• Спортска торба со средна големина

• Затворање со патент

• Внатрешни џебови

• Посебна преграда за патики

• Прилагодлив ремен за рамото

• Волумен: 37,25L

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна / бела

• Код на производ: FJ9352

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 4ATHLTS DUFFEL M е унисекс спортска торба што можете да ја носите на тренинг или на кратки патувања.

Оваа цврста и практична торба е доволно голема за да спакувате сè што ви треба и да ги организирате вашите работи совршено.

Има посебен дел во кој можете да ги ставите патиките и физички да ги одделите од остатокот од гардеробата во торбата.

Внатрешните џебови се идеални за мали работи кои секогаш ви се на дофат на рака.

Торбата има две рачки за да можете да ја носите во рака или да го наместите ременот и да ја носите преку рамо.

Спецификации:

• Спортска торба со средна големина

• Затворање со патент

• Внатрешни џебови

• Посебна преграда за патики

• Прилагодлив ремен за рамото

• Волумен: 37,25L

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна / бела

• Код на производ: FJ9352

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош