Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUNNER 7.0 RED 29
Код на производ:
(25897)
MAX

RUNNER 7.0 RED 29"

Претходна цена
10.490 ДЕН
Моментална Цена
10.490 ДЕН
Моментална Цена
10.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош