Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JAN JUMPMAN BY NIKE CB BAG
JAN JUMPMAN BY NIKE CB BAG
JAN JUMPMAN BY NIKE CB BAG
JAN JUMPMAN BY NIKE CB BAG
Код на производ:
(9A0506-023)
NIKE

JAN JUMPMAN BY NIKE CB BAG

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • UNSZ *
 • OSFA *
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете го вашиот спортски стил во најдобро светло со торбата Air Jordan Jumpman By Nike Crossbody. Наменета да се носи околу половината или преку рамото, оваа минималистичка торба ги организира вашите ситници така што тие секогаш ќе бидат на дофат на рака. Спакувајте сè што ви треба во преградата со безбедносен патент, едноставно прилагодете ја должината на ременот и подготвени сте да излезете. Торбата е изработена од издржлив полиестерски материјал и го има логото Jordan на предната страна. Спецификации: Унисекс торба Состав: 100% полиестер Боја: Црна Код на производ: 9A0506-023 .
Подетално

Покажете го вашиот спортски стил во најдобро светло со торбата Air Jordan Jumpman By Nike Crossbody.

Наменета да се носи околу половината или преку рамото, оваа минималистичка торба ги организира вашите ситници така што тие секогаш ќе бидат на дофат на рака.

Спакувајте сè што ви треба во преградата со безбедносен патент, едноставно прилагодете ја должината на ременот и подготвени сте да излезете.

Торбата е изработена од издржлив полиестерски материјал и го има логото Jordan на предната страна.

Спецификации:

 • Унисекс торба
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: Црна
 • Код на производ: 9A0506-023
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Покажете го вашиот спортски стил во најдобро светло со торбата Air Jordan Jumpman By Nike Crossbody.

Наменета да се носи околу половината или преку рамото, оваа минималистичка торба ги организира вашите ситници така што тие секогаш ќе бидат на дофат на рака.

Спакувајте сè што ви треба во преградата со безбедносен патент, едноставно прилагодете ја должината на ременот и подготвени сте да излезете.

Торбата е изработена од издржлив полиестерски материјал и го има логото Jordan на предната страна.

Спецификации:

 • Унисекс торба
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: Црна
 • Код на производ: 9A0506-023
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош