Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MAX Usb-B004
Код на производ:
(25994)
MAX

MAX Usb-B004

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
599 ДЕН
Моментална цена
599 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • 1 Унив.
  • OSFT OSFT
  • MISC Унив.
  • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Намена Останато
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
1 Унив.
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош