Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH
Куфер
Код на производ:
(J2E211100-06-20)
J2C

J2C 3 IN 1 HARD SUITCASE 20 INCH

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 Унив.
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Куферите J2C се одличен избор за сите ваши патувања. Во нив, вашата облека ќе биде безбедна и уредна и лесно ќе ги движите и ќе ги туркате во различни насоки благодарение на четирите тркала што можат да ротираат. Благодарение на специјалниот механизам, багажот ќе биде безбеден и заклучен. Материјал: Димензии на куферот: 54.5cm x 36.5cm x 22cm Маса на куферот за во кабина: 2.7kg 35 l Куферот едополнително зајакнат на дното Куферот има 4 тркала за лесно маневрирање Телескопска рачка Брава за заклучување Рачка за носење во рака Внатрешност: 2 прегради со патент .
Подетално

Куферите J2C се одличен избор за сите ваши патувања. Во нив, вашата облека ќе биде безбедна и уредна и лесно ќе ги движите и ќе ги туркате во различни насоки благодарение на четирите тркала што можат да ротираат. Благодарение на специјалниот механизам, багажот ќе биде безбеден и заклучен.

Материјал:

 • Димензии на куферот: 54.5cm x 36.5cm x 22cm
 • Маса на куферот за во кабина: 2.7kg
 • 35 l
 • Куферот едополнително зајакнат на дното
 • Куферот има 4 тркала за лесно маневрирање
 • Телескопска рачка
 • Брава за заклучување
 • Рачка за носење во рака
 • Внатрешност: 2 прегради со патент
Карактеристика Вредност
Категорија Куфер
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд J2C
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Куферите J2C се одличен избор за сите ваши патувања. Во нив, вашата облека ќе биде безбедна и уредна и лесно ќе ги движите и ќе ги туркате во различни насоки благодарение на четирите тркала што можат да ротираат. Благодарение на специјалниот механизам, багажот ќе биде безбеден и заклучен.

Материјал:

 • Димензии на куферот: 54.5cm x 36.5cm x 22cm
 • Маса на куферот за во кабина: 2.7kg
 • 35 l
 • Куферот едополнително зајакнат на дното
 • Куферот има 4 тркала за лесно маневрирање
 • Телескопска рачка
 • Брава за заклучување
 • Рачка за носење во рака
 • Внатрешност: 2 прегради со патент
Карактеристика Вредност
Категорија Куфер
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд J2C
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1 Унив.
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Куфер J2E211200-07-20
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Куфер J2E211100-02-20
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Куфер J2E211100-01-20
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Помош