Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CB-02
Код на производ:
(26003)
MAX

CB-02

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална Цена
1.200 ДЕН
Цена со попуст
1.080 ДЕН
Заштеда: 120 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
449 ДЕН
Заштеда 10%
499 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
539 ДЕН
Заштеда 10%
599 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
MAX
144 ДЕН
Заштеда 10%
160 ДЕН
Помош