Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
Торба
Код на производ:
(DA1746-576)
NIKE

W NK GYM CLUB - 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување. Направена е од траен полиестер и се затвора со патент. Лесно се чисти и одржува. Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо. Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници. Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба. Спецификации: • Женска торба - тренинг • Димензии: 33cm x 51cm x 23cm • Џебови • Состав: 100% рециклиран полиестер • Боја: виолетова • Код на производ: DA1746-576 .
Подетално

Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување.

Направена е од траен полиестер и се затвора со патент.

Лесно се чисти и одржува.

Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо.

Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници.

Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба.

Спецификации:

• Женска торба - тренинг

• Димензии: 33cm x 51cm x 23cm

• Џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: виолетова

• Код на производ: DA1746-576

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Gym Club е торба за тренинг или викенд патување.

Направена е од траен полиестер и се затвора со патент.

Лесно се чисти и одржува.

Може да ја носите со рачки или со ремен за на рамо.

Има и два дополнителни џебови во кои можете да спакувате важни ситници.

Оваа спортска торба Nike содржи сè што ви треба.

Спецификации:

• Женска торба - тренинг

• Димензии: 33cm x 51cm x 23cm

• Џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: виолетова

• Код на производ: DA1746-576

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош