Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MAX HZ-251447
Код на производ:
(26007)
MAX

MAX HZ-251447

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
299 ДЕН
Моментална цена
299 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • 1 Унив.
  • OSFT OSFT
  • MISC Унив.
  • 1SIZ 1SIZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Бренд MAX
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
1 Унив.
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош