Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
W NSW FUTURA 365 MINI BKPK
Ранец
Код на производ:
(CW9301-808)
NIKE

W NSW FUTURA 365 MINI BKPK

 

 

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.128 ДЕН
Заштеда: 662 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба. Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина. Подетално

Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба.

Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина.

Џебот поставен во внатрешноста на главниот оддел нуди простор за сите ваши најважни работи.

Ранецот има постава од кадифен материјал, така што вашите работи ќе бидат безбедни и нема да бидат оштетени додека сте во движење.

Носете сè што ви треба во текот на денот во женскиот ранец Nike Sportswear Futura.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 25cm x 20cm x 10cm
 • Странични џебови
 • Главен оддел со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: CW9301-808
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба.

Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што докажува колку сме посветени за зачувувањето на животната средина.

Џебот поставен во внатрешноста на главниот оддел нуди простор за сите ваши најважни работи.

Ранецот има постава од кадифен материјал, така што вашите работи ќе бидат безбедни и нема да бидат оштетени додека сте во движење.

Носете сè што ви треба во текот на денот во женскиот ранец Nike Sportswear Futura.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 25cm x 20cm x 10cm
 • Странични џебови
 • Главен оддел со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: CW9301-808
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DJ7377-010
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DA7752-010
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец DD0559-010
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Помош