Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P
Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P
Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P
Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P
Чорапи
Код на производ:
(SX7824-902)
NIKE

Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 30-34 18.5-21.5
 • YSM *
 • SM *
 • S 34-38 21.5-24
 • YMD *
 • MD *
 • M 38-42 24-26.5
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 42-46 26.5-30
 • XL 46-50 30-33
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P се чорапи што обезбедуваат совршен комфор за време на тренинг и дневни активности. Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени делови за да ги направат потрајни и поудобни. Чорапите се кратки, совршено се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг. Пакетот содржи три пара чорапи. Спецификации: • Боја: бела, розова • Код на производ: SX7824-902 .
Подетално

Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P се чорапи што обезбедуваат совршен комфор за време на тренинг и дневни активности.

Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени делови за да ги направат потрајни и поудобни.

Чорапите се кратки, совршено се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Спецификации:

• Боја: бела, розова

• Код на производ: SX7824-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34 18.5-21.5
YSM
SM
S 34-38 21.5-24
YMD
MD
M 38-42 24-26.5
YLG
YXL
LG
L 42-46 26.5-30
XL 46-50 30-33
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Y NK EVERYDAY LTWT FOOT 3P се чорапи што обезбедуваат совршен комфор за време на тренинг и дневни активности.

Направени се од лесен, растеглив материјал со стратешки засилени делови за да ги направат потрајни и поудобни.

Чорапите се кратки, совршено се прилагодуваат на стапалото и не создаваат никакви пречки за време на напорен тренинг.

Пакетот содржи три пара чорапи.

Спецификации:

• Боја: бела, розова

• Код на производ: SX7824-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34 18.5-21.5
YSM
SM
S 34-38 21.5-24
YMD
MD
M 38-42 24-26.5
YLG
YXL
LG
L 42-46 26.5-30
XL 46-50 30-33
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош