Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW VISOR
W NSW VISOR
W NSW VISOR
W NSW VISOR
Код на производ:
(DH2059-100)
NIKE

W NSW VISOR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел. Подетално

Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево.

Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Рачно миење

 • Swoosh лого на предниот дел од капата

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл:DH2059-100

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево.

Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Рачно миење

 • Swoosh лого на предниот дел од капата

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл:DH2059-100

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет DH2059-630
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку...
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош