Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Капа
Код на производ:
(AV8055-658)
NIKE

Y NK H86 CAP METAL SWOOSH

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Подетално

Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери.

Таа има модерен дизајн за автентичен стил. На капата има метално лого на Nike и перфорации кои овозможуваат постојана вентилација, така што е пријатна за секојдневно носење.

Оваа капа може да се комбинира лесно. Брзо ќе стане омилен моден додаток на вашето дете.

Спецификации:

 • Унисекс спортска капа (за деца од 8-14 години)
 • Препознатлива безбол форма
 • Дискретни перфорации за вентилација
 • Мало метално лого на Nike на предната страна
 • Состав: полиестер
 • Код на производ: AV8055-658
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери.

Таа има модерен дизајн за автентичен стил. На капата има метално лого на Nike и перфорации кои овозможуваат постојана вентилација, така што е пријатна за секојдневно носење.

Оваа капа може да се комбинира лесно. Брзо ќе стане омилен моден додаток на вашето дете.

Спецификации:

 • Унисекс спортска капа (за деца од 8-14 години)
 • Препознатлива безбол форма
 • Дискретни перфорации за вентилација
 • Мало метално лого на Nike на предната страна
 • Состав: полиестер
 • Код на производ: AV8055-658
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош