Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
Унисекс торба
Код на производ:
(CV8964-576)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK - SMALL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс торбата Nike Heritage Hip Pack (Small) ќе биде вашиот најдобар сојузник каде и да одите. Оваа торба има еден простран џеб со патент, што значи дека ќе можете лесно да ги носите вашите ситници. Подетално

Унисекс торбата Nike Heritage Hip Pack (Small) ќе биде вашиот најдобар сојузник каде и да одите.

Оваа торба има еден простран џеб со патент, што значи дека ќе можете лесно да ги носите вашите ситници.

Направена е од полиестер кој е лесен и издржлив, така што нема да ве вознемирува во текот на денот.

Појасот со тока ќе ви овозможи сами да ја прилагодите саканата ширина.

Логото на Nike на предната страна докажува дека сте дел од тимот на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Nike на предната страна
 • Џеб со патент
 • Појас со тока
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: CV8964-576
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс торбата Nike Heritage Hip Pack (Small) ќе биде вашиот најдобар сојузник каде и да одите.

Оваа торба има еден простран џеб со патент, што значи дека ќе можете лесно да ги носите вашите ситници.

Направена е од полиестер кој е лесен и издржлив, така што нема да ве вознемирува во текот на денот.

Појасот со тока ќе ви овозможи сами да ја прилагодите саканата ширина.

Логото на Nike на предната страна докажува дека сте дел од тимот на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на Nike на предната страна
 • Џеб со патент
 • Појас со тока
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: CV8964-576
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-975
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-607
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Помош