Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
Унисекс торбица
Код на производ:
(BA5750-322)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети. Подетално

Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети.

Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката.

Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби.

Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување.

Контрастното лого на Nike на предната страна го нагласува атлетскиот стил.

Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm

 • Лого на Nike на предната страна

 • Ременот може да се прилагоди

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: BA5750-322

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети.

Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката.

Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби.

Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување.

Контрастното лого на Nike на предната страна го нагласува атлетскиот стил.

Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm

 • Лого на Nike на предната страна

 • Ременот може да се прилагоди

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: BA5750-322

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-975
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-607
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Помош