Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
Фудбал топка
Код на производ:
(SC3974-103)
NIKE

NK FUTSAL MAESTRO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • PRO 5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал. Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели. Подетално

Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал.

Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели.

Спецификации:

• Конструкција која е издржлива и отпорна на абење

• Текстилен горен слој за одлична контрола на топката

• Помало отскокнување

• Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Шифра на артикл: SC3974-103

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
PRO 5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал.

Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели.

Спецификации:

• Конструкција која е издржлива и отпорна на абење

• Текстилен горен слој за одлична контрола на топката

• Помало отскокнување

• Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Шифра на артикл: SC3974-103

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
PRO 5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош