Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME
Ранец
Код на производ:
(DJ1921-020)
NIKE

Y NK ELEMENTAL BKPK-FLORAL FEMME

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот унисекс ранец Nike Kids' Backpack е наменет за користење на училиште, тренинг, патувања. Просторната главна преграда има простор за сите работи што им се потребни во текот на денот, а исто така и нивните работи ќе бидат безбедни. Во дополнителниот џеб со патент може да се чуваат сите ситници. Ремените ќе го олеснат секој товар. Спакувајте сè што треба во текот на денот во ранецот Nike Kids' Backpack. СПЕЦИФИКАЦИИ: Димензии: 46cm x 30cm x 13cm Водоотпорен Поставени ремени за рамо и грб Главен дел со патент Џеб со патент Состав на материјал: 100% полиестер Боја: multiсolor Код на производ: DJ1921-020 .
Подетално

Детскиот унисекс ранец Nike Kids' Backpack е наменет за користење на училиште, тренинг, патувања.

Просторната главна преграда има простор за сите работи што им се потребни во текот на денот, а исто така и нивните работи ќе бидат безбедни.

Во дополнителниот џеб со патент може да се чуваат сите ситници.

Ремените ќе го олеснат секој товар.

Спакувајте сè што треба во текот на денот во ранецот Nike Kids' Backpack.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 46cm x 30cm x 13cm
 • Водоотпорен
 • Поставени ремени за рамо и грб
 • Главен дел со патент
 • Џеб со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: multiсolor
 • Код на производ: DJ1921-020
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот унисекс ранец Nike Kids' Backpack е наменет за користење на училиште, тренинг, патувања.

Просторната главна преграда има простор за сите работи што им се потребни во текот на денот, а исто така и нивните работи ќе бидат безбедни.

Во дополнителниот џеб со патент може да се чуваат сите ситници.

Ремените ќе го олеснат секој товар.

Спакувајте сè што треба во текот на денот во ранецот Nike Kids' Backpack.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 46cm x 30cm x 13cm
 • Водоотпорен
 • Поставени ремени за рамо и грб
 • Главен дел со патент
 • Џеб со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Боја: multiсolor
 • Код на производ: DJ1921-020
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8966-010
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-410
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главнио...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-010
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главни...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош