Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO SG TRN
TIRO SG TRN
TIRO SG TRN
TIRO SG TRN
TIRO SG TRN
TIRO SG TRN
Штитници за фудбал
Код на производ:
(GK3536)
adidas

TIRO SG TRN

Претходна цена
788 ДЕН
Моментална Цена
788 ДЕН
Моментална Цена
788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TIRO SG TRN фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено. Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените. Подетално

adidas TIRO SG TRN фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено.

Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените.

Подлогата EVA апсорбира удари и ви дава утеха за време на натпреварот.

Спецификации:

 • Анатомски обликувани
 • EVA постава
 • Одделни ремени
 • Материјал: 100% полипропилен
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GK3536
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TIRO SG TRN фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено.

Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените.

Подлогата EVA апсорбира удари и ви дава утеха за време на натпреварот.

Спецификации:

 • Анатомски обликувани
 • EVA постава
 • Одделни ремени
 • Материјал: 100% полипропилен
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GK3536
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TIRO SG EU CLB фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, т...
483 ДЕН
Заштеда 30%
690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
473 ДЕН
Заштеда 40%
788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
473 ДЕН
Заштеда 40%
788 ДЕН
Помош