Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
JHB FUN FLIGHT
Детски комплет
Код на производ:
(NJ0425-R78)
NIKE

JHB FUN FLIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-6 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од бебешко боди, лигавче и топлинки. Бодито е направено од материјали што овозможуваат целосна слобода на движење и меко, пријатно чувство. Подетално

Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од бебешко боди, лигавче и топлинки.

Бодито е направено од материјали што овозможуваат целосна слобода на движење и меко, пријатно чувство.

Топлинките се удобни за детските стапала, а лигавчето е неопходно за детето кога јаде.

Веселиот дизајн на Jordan на овој комплет ќе ве воодушеви.

Спортската приказна Nike Jordan создава и за најмладите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Бебешки комплет
 • Состав: памук
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: Multiсolor
 • Код на производ: NJ0425-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од бебешко боди, лигавче и топлинки.

Бодито е направено од материјали што овозможуваат целосна слобода на движење и меко, пријатно чувство.

Топлинките се удобни за детските стапала, а лигавчето е неопходно за детето кога јаде.

Веселиот дизајн на Jordan на овој комплет ќе ве воодушеви.

Спортската приказна Nike Jordan создава и за најмладите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Бебешки комплет
 • Состав: памук
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: Multiсolor
 • Код на производ: NJ0425-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош