Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21
Ранец
Код на производ:
(CU8962-410)
NIKE

Y NK BRSLA BKPK - AOP SU21

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главниот предел со патент има дополнителни џебови за децата да можат да ги организираат своите работи. Подетално

Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности.

Главниот предел со патент има дополнителни џебови за децата да можат да ги организираат своите работи.

Предните џебови се практични за мали работи што треба да ви бидат при рака.

Странични мрежни џебови се идеални за шишиња со вода.

Ткаенината од полиестер, од која е направена торбата, е издржлива и лесна за одржување.

Спецификации:

• Вградени ремени

• Материјал: 100% полиестер

• Код на производ: CU8962-410

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности.

Главниот предел со патент има дополнителни џебови за децата да можат да ги организираат своите работи.

Предните џебови се практични за мали работи што треба да ви бидат при рака.

Странични мрежни џебови се идеални за шишиња со вода.

Ткаенината од полиестер, од која е направена торбата, е издржлива и лесна за одржување.

Спецификации:

• Вградени ремени

• Материјал: 100% полиестер

• Код на производ: CU8962-410

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-010
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главни...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош