Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SNEAKER 3/1
Код на производ:
(SVCH15W12-03)
CHAMPION

SNEAKER 3/1

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
290 ДЕН
Моментална Цена
290 ДЕН
Цена со попуст
203 ДЕН
Заштеда: 87 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2831 *
 • 2629 *
 • 2730 *
 • 2932 *
 • 3033 *
 • 3133 *
 • 3134 *
 • 3336 *
 • 3436 *
 • 3437 *
 • 3538 *
 • 3638 *
 • 3740 *
 • 3841 *
 • 3941 *
 • 4043 *
 • 4244 *
 • 4547 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош