Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
TIRO SG EU CLB
Штитници за фудбал
Код на производ:
(GI6386)
adidas

TIRO SG EU CLB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална Цена
690 ДЕН
Цена со попуст
414 ДЕН
Заштеда: 276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TIRO SG EU CLB фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено. Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените. Подетално

adidas TIRO SG EU CLB фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено.

Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените.

Подлогата EVA апсорбира удари и ви дава утеха за време на натпреварот.

Спецификации:

 • Анатомски обликувани
 • EVA постава
 • Одделни ремени
 • Материјал: 100% полипропилен
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GI6386
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TIRO SG EU CLB фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така што вашата игра ќе тече непречено.

Наменети да обезбедат природна удобност, тие остануваат на место со помош на ремените.

Подлогата EVA апсорбира удари и ви дава утеха за време на натпреварот.

Спецификации:

 • Анатомски обликувани
 • EVA постава
 • Одделни ремени
 • Материјал: 100% полипропилен
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GI6386
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош