Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PERF BOTTL 0,75
Шише за вода
Код на производ:
(FM9932)
adidas

PERF BOTTL 0,75

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална Цена
488 ДЕН
Моментална Цена
488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со шишето „аdidas Performance Bottle .75L“, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач што го олеснува следењето на внесот на течности. Подетално

Со шишето „аdidas Performance Bottle .75L“, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач што го олеснува следењето на внесот на течности.

Дизајнот на шишето е прилагоден за вашите потреби, лесен е за отворање и има ергономска форма за полесно држење во рака.

Шишето е направено од издржлива пластика без BPA и може практично да се одржува со миење во машина за садови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лесно се отвора

• Не содржи бисфенол (BPA)

• Се мие во машина за садови (максимум 60 °)

• Волумен: 0,75L

• Материјал: 100% полиетилен

• Боја: бела / црна

• Код на производ: FM9932

Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со шишето „аdidas Performance Bottle .75L“, секогаш ќе знаете колку вода пиете, благодарение на страничниот мерач што го олеснува следењето на внесот на течности.

Дизајнот на шишето е прилагоден за вашите потреби, лесен е за отворање и има ергономска форма за полесно држење во рака.

Шишето е направено од издржлива пластика без BPA и може практично да се одржува со миење во машина за садови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Лесно се отвора

• Не содржи бисфенол (BPA)

• Се мие во машина за садови (максимум 60 °)

• Волумен: 0,75L

• Материјал: 100% полиетилен

• Боја: бела / црна

• Код на производ: FM9932

Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Со шишето „аdidas Performance Bottle .75L“, секогаш ќе знаете колку вода пи...
488 ДЕН
Помош