Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR
Торба
Код на производ:
(CW9259-702)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK - CLEAR

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични предмети можете да ги чувате во големата преграда со патент, а прилагодливиот ремен ви овозможува да ја изберете саканата ширина. Подетално

Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања.

Вашите лични предмети можете да ги чувате во големата преграда со патент, а прилагодливиот ремен ви овозможува да ја изберете саканата ширина.

Впечатливото лого на Nike Air сведочи за автентичноста на торбата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: жолта, црна, бела
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Главна преграда со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Состав на материјал: 100% термопластичен полиуретан
 • Шифра на артикл: CW9259-702
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања.

Вашите лични предмети можете да ги чувате во големата преграда со патент, а прилагодливиот ремен ви овозможува да ја изберете саканата ширина.

Впечатливото лого на Nike Air сведочи за автентичноста на торбата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: жолта, црна, бела
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Главна преграда со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Состав на материјал: 100% термопластичен полиуретан
 • Шифра на артикл: CW9259-702
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица CW9259-975
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Помош