Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK MERC HRDSHL GRD
Фудбалски штитници за потколеници
Код на производ:
(SP2128-406)
NIKE

NK MERC HRDSHL GRD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Hardshell фудбалските штитници за потколеници комбинираат заштита со перничиња, во одличен дизајн што може да овозможи безбедност за сите предизвици на играта. Подетално

Nike Mercurial Hardshell фудбалските штитници за потколеници комбинираат заштита со перничиња, во одличен дизајн што може да овозможи безбедност за сите предизвици на играта.

Одделните ремени со велкро лента помагаат штитниците да останат на место.

Спецификации:

 • Одделни ремени со велкро лента
 • Материјал: 70% полипропилен, 30% EVA
 • Боја: сина / црна
 • Код на производ: SP2128-406
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Mercurial Hardshell фудбалските штитници за потколеници комбинираат заштита со перничиња, во одличен дизајн што може да овозможи безбедност за сите предизвици на играта.

Одделните ремени со велкро лента помагаат штитниците да останат на место.

Спецификации:

 • Одделни ремени со велкро лента
 • Материјал: 70% полипропилен, 30% EVA
 • Боја: сина / црна
 • Код на производ: SP2128-406
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Костобран SP2128-635
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Костобран SP2128-644
Nike Mercurial Hardshell фудбалските штитници за потколеници комбинираат заштита со пер...
774 ДЕН
Заштеда 40%
1.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костобран SP2170-610
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Помош