Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAB BOYS'S SWOOSH CAP
NAB BOYS'S SWOOSH CAP
NAB BOYS'S SWOOSH CAP
NAB BOYS'S SWOOSH CAP
Капа
Код на производ:
(8A2319-A4Y)
NIKE

NAB BOYS'S SWOOSH CAP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
474 ДЕН
Заштеда: 316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционалност. Наменета е за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Подетално

Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционалност.

Наменета е за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Конструкцијата со шест панели со отвори за проток на воздух соодветно штити од временските услови.

Dri-FIT технологијата на материјалот апсорбира пот, брзо се суши и помага да се задржи чувството на удобност.

Лентата за прилагодување на задниот дел ви овозможува лесно да го прилагодите обемот на капата.

Знакот swoosh на предниот дел суптилно го нагласува автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

• Конструкција со шест панели

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: 8A2319-A4Y

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционалност.

Наменета е за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Конструкцијата со шест панели со отвори за проток на воздух соодветно штити од временските услови.

Dri-FIT технологијата на материјалот апсорбира пот, брзо се суши и помага да се задржи чувството на удобност.

Лентата за прилагодување на задниот дел ви овозможува лесно да го прилагодите обемот на капата.

Знакот swoosh на предниот дел суптилно го нагласува автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

• Конструкција со шест панели

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: 8A2319-A4Y

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2319-U89
Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционал...
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 8A2791-023
773 ДЕН
Заштеда 35%
1.190 ДЕН
Помош