Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
TIRO DU BC M
Торба
Код на производ:
(GH7270)
adidas

TIRO DU BC M

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во adidas торбата. Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење. Подетално

Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во adidas торбата.

Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење.

Спецификации:

  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: црна
  • Шифра на артикл: GH7270
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во adidas торбата.

Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење.

Спецификации:

  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: црна
  • Шифра на артикл: GH7270
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби DQ1080
Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во adidas торбата. М...
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Помош