Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION ROŠULA
ACTION ROŠULA
ACTION ROŠULA
ACTION ROŠULA
ACTION ROŠULA
ACTION ROŠULA
Код на производ:
(PW-126-ROLERPNK)
ACTION

ACTION ROŠULA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2831 *
 • 2629 *
 • 2730 *
 • 2932 *
 • 3033 *
 • 3133 *
 • 3134 *
 • 3336 *
 • 3436 *
 • 3437 *
 • 3538 *
 • 3638 *
 • 3740 *
 • 3841 *
 • 3941 *
 • 4043 *
 • 4244 *
 • 4547 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скејтинг
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скејтинг
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош