Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL
Код на производ:
(CK7444-010)
NIKE

NK HERITAGE BKPK - 2.0 MTRL

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CK5727-068
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.359 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-082
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5879-610
Димензии: 45 cm x 27 cm x 12 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош