Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
LK FRO GR CAP
Код на производ:
(GN8158)
adidas

LK FRO GR CAP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • 1 *
 • OSFY Унив.
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови. Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита. Подетално

Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови.

Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита.

Прилагодливиот ремен од задната страна овозможува совршено прилагодување за поголема удобност.

Атрактивниот дизајн ја освежува секоја комбинација на облека, а логото на аdidas го нагласува спортскиот дух.

Спецификации:

 • Прилагодлив ремен
 • УВ фактор 50
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: GN8158
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
1
OSFY Унив.
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови.

Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита.

Прилагодливиот ремен од задната страна овозможува совршено прилагодување за поголема удобност.

Атрактивниот дизајн ја освежува секоја комбинација на облека, а логото на аdidas го нагласува спортскиот дух.

Спецификации:

 • Прилагодлив ремен
 • УВ фактор 50
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: GN8158
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
1
OSFY Унив.
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош