Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
Детски сет
Код на производ:
(76H383-U5H)
NIKE

NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 18-24м 87-92
  • 3T 2-3г. 93-98
  • 4T 3-4г. 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед. Комплетот се состои од маица и шорцеви со џебови. Подетално

NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед.

Комплетот се состои од маица и шорцеви со џебови.

Меката ткаенина богата со памук ќе овозможи пријатно чувство и удобност за време на активните денови.

Доминантното лого на Nike го прави овој сет препознатлив каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Дозволете им на вашите малечки да го следат вашиот спортски стил.

 

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% полиестер

• Перење во машина

• Боја: сива, сина

• Код на производ: 86H383-U5H

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед.

Комплетот се состои од маица и шорцеви со џебови.

Меката ткаенина богата со памук ќе овозможи пријатно чувство и удобност за време на активните денови.

Доминантното лого на Nike го прави овој сет препознатлив каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Дозволете им на вашите малечки да го следат вашиот спортски стил.

 

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% полиестер

• Перење во машина

• Боја: сива, сина

• Код на производ: 86H383-U5H

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 56H339-001
Nike NKB SS BODYSUIT 3 PACK е сет за бебиња, составен од три меки, памучни, бебешки бод...
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Помош