Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JHB JUMPMAN BY NIKE
Чорапи
Код на производ:
(NJ0412-R78)
NIKE

JHB JUMPMAN BY NIKE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
502 ДЕН
Заштеда: 88 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M *
 • 3M *
 • 0-6M *
 • 18M *
 • 24M *
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M *
 • 9M *
 • 12M *
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Baby Gripper чорапите (3 пара) се совршено меки за бебиња кои ги подготвуваат стапалата за своите први чекори. Подетално

Nike Jordan Baby Gripper чорапите (3 пара) се совршено меки за бебиња кои ги подготвуваат стапалата за своите први чекори.

Направени се од мазна и растеглива ткаенина со голема содржина на памук, што ги прави пријатни во контакт со кожата на бебето.

Еластичниот дел спречува непотребно поместување на материјалот, додека структурата на силиконот на долниот дел совршено се прилагодува на површината за да се одржи движењето стабилно.

Чорапите доаѓаат во пакет од три пара во различни комбинации на бои со логото Jumpman.

Спецификации:

 • Чорапи за бебиња
 • Три пара во пакет
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин
 • Боја: multicolor
 • Код на производ: NJ0412-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Baby Gripper чорапите (3 пара) се совршено меки за бебиња кои ги подготвуваат стапалата за своите први чекори.

Направени се од мазна и растеглива ткаенина со голема содржина на памук, што ги прави пријатни во контакт со кожата на бебето.

Еластичниот дел спречува непотребно поместување на материјалот, додека структурата на силиконот на долниот дел совршено се прилагодува на површината за да се одржи движењето стабилно.

Чорапите доаѓаат во пакет од три пара во различни комбинации на бои со логото Jumpman.

Спецификации:

 • Чорапи за бебиња
 • Три пара во пакет
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин
 • Боја: multicolor
 • Код на производ: NJ0412-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош