Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
W NK GYM CLUB - 2.0
Женска торба
Код на производ:
(DA1746-615)
NIKE

W NK GYM CLUB - 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK GYM CLUB - 2.0 е женска торба за тренинг или за патување. Се носи во рака или на рамо и е одличен додаток за љубителите на добриот спортски стил. Подетално

Nike W NK GYM CLUB - 2.0 е женска торба за тренинг или за патување.

Се носи во рака или на рамо и е одличен додаток за љубителите на добриот спортски стил.

Направена е од цврст полиестер и се затвора со двонасочен патент.

Во дополнителните џебови ќе ги имате клучевите и телефонот на дофат на рака.

Сè што ви треба ќе сместите во оваа атрактивна спортска Nike торба за тренинг.

Спецификации:

 • Женска торба за тренинг
 • Прицврстување со патент
 • Димензии: 13cmx20cmx9cm
 • Џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: Розова / Црна
 • Шифра на артикл: DA1746-615
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK GYM CLUB - 2.0 е женска торба за тренинг или за патување.

Се носи во рака или на рамо и е одличен додаток за љубителите на добриот спортски стил.

Направена е од цврст полиестер и се затвора со двонасочен патент.

Во дополнителните џебови ќе ги имате клучевите и телефонот на дофат на рака.

Сè што ви треба ќе сместите во оваа атрактивна спортска Nike торба за тренинг.

Спецификации:

 • Женска торба за тренинг
 • Прицврстување со патент
 • Димензии: 13cmx20cmx9cm
 • Џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: Розова / Црна
 • Шифра на артикл: DA1746-615
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби BA5490-018
Nike GYM CLUB DUFFEL BAG е женска торба за тренинг или за патување. Се носи во рака ил...
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Помош