Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
NK MERC BKPK - SP21
Ранец
Код на производ:
(CU8168-573)
NIKE

NK MERC BKPK - SP21

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.614 ДЕН
Заштеда: 1.076 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс фудбалскиот ранец Nike Mercurial Soccer Backpack има издржлив дизајн за вашата опрема. Дизајнираните џебови помагаат да бидете организирани, а еластична мрежа од предната страна одговара на големината на фудбалската топка. Подетално

Унисекс фудбалскиот ранец Nike Mercurial Soccer Backpack има издржлив дизајн за вашата опрема.

Дизајнираните џебови помагаат да бидете организирани, а еластична мрежа од предната страна одговара на големината на фудбалската топка.

Водоотпорниот материјал и обложената внатрешност на ранецот помагаат вашата опрема да биде сува.

Страничната преграда е наменета за патики, а малиот џеб е идеален за вашиот мобилен телефон и други важни ситници.

Атрактивниот дизајн и одличната функционалност на овој фудбалски ранец Nike ќе ги исполни сите ваши барања.

Спецификации:

 • Голема преграда за опрема
 • Одделна преграда за патики
 • Мал џеб за ситници
 • Еластична мрежа за топка
 • Материјал: 90% полиестер, 10% најлон. Облога: 100% полиестер
 • Боја: Виолетова / Зелена / Бела
 • Kод на производ: CU8168-573
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс фудбалскиот ранец Nike Mercurial Soccer Backpack има издржлив дизајн за вашата опрема.

Дизајнираните џебови помагаат да бидете организирани, а еластична мрежа од предната страна одговара на големината на фудбалската топка.

Водоотпорниот материјал и обложената внатрешност на ранецот помагаат вашата опрема да биде сува.

Страничната преграда е наменета за патики, а малиот џеб е идеален за вашиот мобилен телефон и други важни ситници.

Атрактивниот дизајн и одличната функционалност на овој фудбалски ранец Nike ќе ги исполни сите ваши барања.

Спецификации:

 • Голема преграда за опрема
 • Одделна преграда за патики
 • Мал џеб за ситници
 • Еластична мрежа за топка
 • Материјал: 90% полиестер, 10% најлон. Облога: 100% полиестер
 • Боја: Виолетова / Зелена / Бела
 • Kод на производ: CU8168-573
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA5501-657
Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни пред...
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA5501-410
Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни пред...
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5773-010
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Помош