Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Y NK BRSLA JDI MINI BKPK
Ранец
Код на производ:
(BA5559-615)
NIKE

Y NK BRSLA JDI MINI BKPK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и има пространа преграда со патент, мали џебови однадвор и одвнатре, како и држач за шишиња. Подетално

Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и има пространа преграда со патент, мали џебови однадвор и одвнатре, како и држач за шишиња.

Густата полиестерска ткаенина ја подобрува издржливоста, додека ремените го прават овој ранец лесен за носење секој ден.

Спецификации:

• Димензии: 33cm x 25cm x 13cm

• Состав: 100% полиестер

• Боја: розова / бела

• Код на производ: BA5559-615

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и има пространа преграда со патент, мали џебови однадвор и одвнатре, како и држач за шишиња.

Густата полиестерска ткаенина ја подобрува издржливоста, додека ремените го прават овој ранец лесен за носење секој ден.

Спецификации:

• Димензии: 33cm x 25cm x 13cm

• Состав: 100% полиестер

• Боја: розова / бела

• Код на производ: BA5559-615

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-676
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-654
Димензии: 45,5 cm x 30,5 cm x 12,5 cm
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош