Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CUSH LOW 3PP
Чорапи
Код на производ:
(DZ9384)
adidas

CUSH LOW 3PP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 34-36 20.8-22.1
 • YSM *
 • SM *
 • S 37-39 22.9-24.2
 • YMD *
 • MD *
 • M 40-42 24.6-25.9
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи овозможуваат удобност во текот на целиот ден и даваат поддршка на стапалата таму каде е најпотребно за време на напорен тренинг. Подетално

adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара.

Овие чорапи овозможуваат удобност во текот на целиот ден и даваат поддршка на стапалата таму каде е најпотребно за време на напорен тренинг.

Ткаенината богата со памук е мека на допир, но има одлични својства.

Незабележителното лого на adidas го истакнува спортскиот изглед.

Спецификации:

 • Унисекс чорапи за тренинг
 • Пакет од три пара
 • Состав: 58% памук, 40% полиестер, 2% еластин
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: DZ9384
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
YSM
SM
S 37-39 22.9-24.2
YMD
MD
M 40-42 24.6-25.9
YLG
YXL
LG
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара.

Овие чорапи овозможуваат удобност во текот на целиот ден и даваат поддршка на стапалата таму каде е најпотребно за време на напорен тренинг.

Ткаенината богата со памук е мека на допир, но има одлични својства.

Незабележителното лого на adidas го истакнува спортскиот изглед.

Спецификации:

 • Унисекс чорапи за тренинг
 • Пакет од три пара
 • Состав: 58% памук, 40% полиестер, 2% еластин
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: DZ9384
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
YSM
SM
S 37-39 22.9-24.2
YMD
MD
M 40-42 24.6-25.9
YLG
YXL
LG
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9383
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи...
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9385
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи...
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9415
LIGHT NOSH 3PP чорапите се направени за најдобра удобност при секојдневно носење. Благо...
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Помош